Share | 
 

 Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar

Elena Gilbert
you're like a dictionary, you add meaning to my life.


Join date : 2014-05-20
Posts : 1829
City : Whitmore

RašytiTemos pavadinimas: Situacija   2014-11-08, 09:01

situacija
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”

Jokios ypatingos situacijos forume nėra, kiekvienas vaidina taip, kaip jam labiau prie širdies, kartais derindamas viską su susijusiais asmenimis. Taip išeina, kad visi mirę personažai ir yra mirę (dėl to galima tartis, bet teks pateikti įtikinamą priežastį, kaip ir kodėl personažas prisikėlė). Taip pat, kad nekiltų baisios sumaišties, galima registruotis tik išgalvotais žmonėmis, nebent kuris nors iš narių ieškotų konkrečios rasės konkretaus personažo.

Mystic Falls'as - magic free zona, todėl nė vienas antgamtinis padaras negali ten egzistuoti (išskyrus raganas, medžiotojus ir vilkolakius, kurie peržengę ribą tampa paprasčiausiais žmonėmis be jokių skirtumų nuo paprastų mirtingųjų).
Peržengus ribą vampyras arba hibridas patiria tai, ką patyrė verčiamas į dabartinę savo rasę, tai yra, miršta, nebent jį kas spėja išgelbėti (kaip kad Alariką), bet argi kas nors drįstų rizikuoti galima patirti nesėkme? Trumpi įžengimai sukelia tik pradinį diskomfortą, jei laiku spėjate apsisukti ir grįžti į saugią zoną.
Žmonės, kurie buvo patyrę įtaigos galią (priversti ką nors pamiršti ar panašiai), peržengę miestelio nematomą ribą atgauna sveiką protą, tad įspėjimas vampyrams - atsargiai ant ko bulką trupinat.

SVARBIAUSIA - čia ne originalų forumas, todėl ir originalų čia nėra, todėl visos hope, visi klausai ir heilės tegu ir lieka savo valdose.

PATARIMAS NR.1 - naujai registruoti nariai gali pradėti savo rpg gyvenimą nuo tos vietos, kuria pasibaigė paskutinė serija.

PATARIMAS NR.2 - nariai, kurie norėtų įkūnyti mirusį personažą, gali kreiptis į administraciją.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 

Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fade into You :: Fade into YOU :: Information-