Share | 
 

 Taisyklės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar

Elena Gilbert
you're like a dictionary, you add meaning to my life.


Join date : 2014-05-20
Posts : 1829
City : Whitmore

RašytiTemos pavadinimas: Taisyklės   2014-11-08, 09:01

taisykles
“Know the rules well, so you can break them effectively.”

• Atėjot į šį forumą ne tam, kad užimtumėt personažą ir dingtumėt vos pasirodę, tad aktyvumas yra ne privalumas, o pareiga ir būtinybė, kurios nesilaikantys sulauks įspėjimų, o gal ir atitinkamų bausmių. Ne, nereikalaujame, kad sėdėtumėte forume nuo ryto iki vakaro, visi mes gyvenimus turim, bet dingimas dienomis ar nedalyvavimas RPG veikloje yra netoleruotinas.
• Forumas - vieta, kur žmonės susirenka pabendrauti su bendraminčiais ir lavinti savo fantaziją bei raštingumą. To pasekoje nepageidaujame matyti jokių konfliktų už RPG ribų. Savo santykius galite aiškintis ten, kur niekam netrukdysit gerai leisti laiką.
• Reklama netinkamoje vietoje, vyliojimas į kitus forumus yra vienintelis nusižengimas, už kurį baudžiama IP adreso blokavimu neribotam laikui, todėl prieš piktavališkai reklamuodami pasvarstykit, ar verta.
• Atsižvelgiant į šių dienų standartus, forume naudojamų įkonų dydis 200x300. Jei patys tokių nedarote, mes būtinai pasistengsim, kad neliktumėte be veido. Tarp mūsų tikrai atsiras vienas kitas savadarbis menininkas.
• Mes nesame diktatoriai, neverčiame kiekvieno rašyti ilgiausius pranešimus, tačiau pritariame, kad tokius skaityti ir į tokius atrašinėti yra kur kas maloniau, nei į tuos skurdžius penkis žodžius, tačiau taip pat žinome, kad kartais būna tokių dienų, kai bendrauti norisi, o sakiniai lyg tyčia nesidėlioja. Nebausim ir už kelis sakinius, tik pasistenkit, kad ir tie būtų gražūs, be grubių skyrybos ir rašybos klaidų.
• Veiksmas ir planavimas yra toks velnio reikalas, kad dažniausiai įdedi į tai begales laiko ir nervų, o galiausiai gaunasi šnipštas, nes niekas nesudalyvauja, todėl priėjome išvados, kad visi, kurie nori kažką smagaus nuveikti, gali patys visa tai organizuoti, jei tik yra pasirengę ir nusiteikę. Tai nebūtinai turi būti kažkas, kas įtrauktų visus. Tenorime pasakyti, kad administracija neįsipareigoja veiksmu aprūpinti kiekvienos paklydusios avelės.
• Esi savo laiko ir galimybių žinovas, todėl tik nuo tavęs priklauso, kiek personažų apsiimsi turėti. Nesvarbu mums nei lytis, nei rasė, svarbiausia, kad visi jie būtų aktyvūs, nes kitu atveju, deja, turėsim neaktyvius konfiskuoti.
• Jei jau leidžiame turėti neribotą kiekį personažų, tai neribosim ir buvimo vietų skaičiaus, bet ir su šia privilegija prašysime elgtis apdairiai ir protingai, kad nekeltumėte sumaišties ir kad visi susitikimai nebūtų laužti iš piršto ir bent kažkaip sietųsi tarpusavyje ir su tavo paties plėtojama istorija. Siūlome neapsiimti daugybės vietų, kad neapleistumėte asmenų, su kuriais esate susitikime nebespėdami laiku atrašyti.
• Ne, administracija nėra nei visažinė, nei visagalė. Jos nariams galioja visos forume egzistuojančios taisyklės lygiai taip pat, kaip ir kitiems forumo nariams. Taip, administracija yra forumo valdžia, tačiau ji stengsis, kad kiekvienas naujas nutarimas būtų priimtas su jūsų pritarimu, todėl nebūkit abejingi ir dalyvaukit visuose balsavimuose ir visur reiškit savo nuomonę, jei to yra prašoma.


Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 

Taisyklės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fade into You :: Fade into YOU :: Information-